Pełny dostęp | Jedyne w swoim rodzaju podejście wieloproduktowe

Firma Hünnebeck rozwinęła jedyne w swoim rodzaju podejście wieloproduktowe przy oferowaniu usług dostępu w każdym z projektów, tworząc tym samym zoptymalizowane rozwiązania. Posiadamy jedną z największych ofert dotyczących rodzajów produktów i rozwiązań w przemyśle – od tradycyjnych rusztowań po dostęp mechaniczny.

Nasze zespoły kierowników projektu będą współpracować razem z Państwem w celu stworzenia kompletnego planu dostępu dla Państwa nowych obiektów przemysłowych, zamknięcia lub też opracowania planu konserwacji. Wybór optymalnej kombinacji produktów zapewnia rozwiązanie kwestii dostępu, co z kolei pozwala na osiągnięcie maksymalnej produktywności na budowie bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

Rozwiązania standardowe i dostosowane do wymagań

Elastyczność naszej oferty produktów wpływa na zwiększenie naszej wszechstronności. Co więcej, jesteśmy biegli w wyszukiwaniu inteligentnych rozwiązań dla najbardziej skomplikowanych projektów.

Jesteśmy jednymi z niewielu w pełni zintegrowanych dostawców, mogących zaoferować rozwiązanie dla pełnego dostępu. Bazując raczej na Państwa oczekiwaniach dotyczących projektu niż na naszym katalogu, tworzymy plan dostępu w oparciu o najlepsze rozwiązanie dla każdej elewacji.

Możliwości inżynieryjne

Nasi inżynierowie połączyli swoją pomysłowość i specjalistyczną wiedzę z najnowszymi technologiami oprogramowania w celu zaprojektowania rozwiązań, które zarówno rozwiązują, jak i zapobiegają problemom, a także oszczędzają Państwa pieniądze.

Element kluczowy naszego sukcesu stanowią wykwalifikowane zespoły ds. badań i rozwoju, które nieustannie dążą do stworzenia bardziej innowacyjnych, wydajnych rozwiązań dla problemów dnia codziennego, z którymi borykają się nasi Klienci.

 


Zapraszamy do kontaktu!

Wybierz jakiś kraj

Channel Islands
Eesti
Føroyar (Færøerne)
Ísland
Latvija
Slovensko