Performance with Passion

Kreowanie wartości dodanych jest naszą pasją i celem naszej codziennej pracy. Aby to osiągnąć, skoncentrowaliśmy wysiłki na trzech głównych obszarach:

Bezpieczeństwo

W Brand bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. Zawsze. Zaangażowanie naszych pracowników w bezpieczeństwo jest kluczowe dla naszego systemu operacyjnego i zachowania bezpiecznego i czystego miejsca pracy. Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów i usług stosując przejrzyste zasady oceny jakości i procedur testowych. Nieustannie rozwijamy systemy, by sprostać najbardziej restrykcyjnym wymogom BHP.

Partnerstwo

Dla niektórych partnerstwo to zwykłe słowo, dla nas to ważne zobowiązanie. Klienci są w centrum uwagi wszystkich naszych pracowników. Razem z Klientami opracowujemy nowatorskie rozwiązania i osiągamy wspólne cele. Motorem sukcesu tych działań są transparentne relacje oparte na zaufaniu, które nieustannie budujemy.

Produktywność

Dzięki ciągłemu doskonaleniu procesów stale zwiększamy efektywność jakościową i kosztową naszych produktów i usług. Inwestujemy w innowacje i długofalowy, zrównoważony rozwój produktów, by wspierać konkurencyjność Klientów i projektów. Nasza globalna obecność pozwala nam dostarczać międzynarodowe wsparcie ze szczególnym uwzględnieniem wymogów lokalnych rynków naszych Klientów. 

 


Wybierz jakiś kraj

Channel Islands
Eesti
Føroyar (Færøerne)
Ísland
Latvija
Slovensko