10.03.2016 Bauma 2016

BAUMA 2016: Performance with Passion

Pod hasłem "Performance with Passion" firma Hünnebeck zaprezentuje na targach Bauma 2016 innowacyjne rozwiązania z zakresu szalunków, rusztowań i systemów BHP. Kolejnym ważnym punktem są usługi dodatkowe związane z produktem i projektowaniem, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Firma Hünnebeck prezentuje się tradycyjnie w hali 2, na stoisku 248.

Wraz z siostrzanymi spółkami SGB i Aluma Systems Hünnebeck korzysta od 2013 roku jako członek koncernu BRAND ze specjalistycznej wiedzy z zakresu szalunków. "Dzięki naszym sprawdzonym markom  Hünnebeck, SGB i Aluma jesteśmy obecni na wszystkich dużych rynkach budowlanych na świecie i znajdujemy się w trójce najważniejszych światowych przedsiębiorstw zajmujących się szalunkami. Nasze motto brzmi: “Performance with Passion”. Konkretnie oznacza ono: „Nasi klienci mogą być pewni, że – niezależnie od tego, gdzie z nami współpracują – bezpieczeństwo, produktywność i partnerstwo są dla nas najważniejsze”, wyjaśnia Martin Hemberger, dyrektor zarządzający Hünnebeck na Europę Północno-Wschodnią.

ST 60: Podparcie z ram POWER

Przykładem jest tutaj nowy system podparcia ST 60, który Hünnebeck po raz pierwszy przedstawi na targach Bauma szerszej publiczności. ST 60 został zaprojektowany przy uwzględnieniu najnowszych wymogów dotyczących ergonomii i bezpieczeństwa pracy. Zbudowany modułowo system składa się z zaledwie sześciu lekkich elementów podstawowych (każdy o wadze poniżej 15 kg), z których da się łatwo, bezpiecznie i  szybko zbudować wieżę podporową . Montaż i demontaż odbywa się przy tym zawsze w bezpieczny sposób przez pracownika znajdującego się wewnątrz wieży.

Nowe Akcesoria do PLATINUM oraz rusztowań i systemów BHP

Obok tej nowości Hünnebeck pokaże liczne udoskonalenia swoich najlepszych produktów. Wprowadzony przed trzema laty na rynek system szalunkowy Platinum 100 z techniką kotwienia umożliwiającą obsługę tylko przez jedną osobę  i redukujący liczbę punktów kotwienia do 30% w stosunku do tradycyjnych szalunków ściennych jest uzupełniony o innowacyjny system podestów,  wewnętrzne i zewnętrzne narożniki przegubowe, jak również inne akcesoria. Dla stolika stropowego z ramą stalową Topmax, który odniósł niebywały sukces, zaprojektowano adapter do górnej głowicy, który umożliwia przyłączenia stolika do sprawdzonego podparcia GASS – jest to zaletą zwłaszcza w przypadku zastosowania na wysokości powyżej 5,5 m, gdzie tradycyjne podpory zawodzą.

Również w zakresie systemów BHP i rusztowań Hünnebeck zaprezentuje nowości. I tak dla systemu zabezpieczeń tymczasowych Protecto skonstruowano nową siatkę ochronną, której waga jest mniejsza o 30% w stosunku do poprzedniego rozwiązania, a przy tym daje się ona łatwo ułożyć w stos i można ją transportować za pomocą żurawia bez żadnych dodatkowych urządzeń załadunkowych. Do tego nowa siatka Protecto spełnia wszystkie wymagania normy DIN EN 13374, klasa A. Jeśli chodzi o rusztowania Hünnebeck pokaże między innymi nowe schody  i nowy podest z aluminium. W porównaniu z często stosowanymi dźwigarami i podestami skrzynkowymi oznacza to znaczne zmniejszenie wagi – również o 30%.

Usługi w centrum uwagi

Nasza strefa Service-Area poświęcona będzie licznym usługom, jakie Hünnebeck świadczy wraz z obiema siostrzanymi spółkami. W międzynarodowym centrum inżynieryjnym (Global Engineering Center) specjaliści z całego świata projektują szalunki na bardzo wymagające projekty– budowa mostów, budowa tam, budownictwo wodne, szalunek samowznoszący, budowa wieżowców oraz budownictwo monolityczne –   i czuwają nad ich powstaniem od początku projektu aż do końca. W zakresie usług dodatkowych zaprezentowane zostaną zastosowania technologii IT, które wspierają  i odciążają klienta w jego codziennej pracy. Do nich zaliczają się np. opracowane przez naszą firmę specjalistyczne oprogramowanie do projektowania HCAD, kalkulator parcia mieszanki betonowej, jak również sklep online www.used-forms.com, poprzez który można nabyć używane oryginalne materiały bezpośrednio od producenta. Ponadto wykwalifikowany personel zademonstruje, jak fachowo czyścić  i  naprawiać szalunki. "Z radością oczekujemy na licznych odwiedzających  i cieszymy się na wiele interesujących rozmów. Wizyta u nas z pewnością się opłaci", obiecuje dyrektor zarządzający Martin Hemberger.

 Zapraszamy do kontaktu!

Wybierz jakiś kraj

Channel Islands
Eesti
Føroyar (Færøerne)
Ísland
Latvija
Slovensko