21.07.2014 Hünnebeck is back!

Spółka Harsco Infrastructure Polska Sp. z o.o. zmieniła nazwę na Hunnebeck Polska Sp. zo.o.. W ten sposób firma nawiązuje do wieloletniej tradycji Hünnebeck, sięgającej 1929r.

Nowa nazwa to efekt zmiany właściciela: od listopada 2013 r. dawna dywizja Harsco Infrastructure stanowi część Brand Energy & Infrastructure Services, z siedzibą główną w Kennesaw, GA, USA.

"Nasza nowa nazwa odzwierciedla istotne poszerzenie naszej działalności, możemy też dzięki niej przedstawiać się jako pełnoprawna spółka zależna Brand Energy & Infrastructure Services" – wyjaśnił Martin Hemberger Dyrektor Generalny w Regionie Europy Północnej i Wschodniej.

Brand Energy and Infrastructure Services jest wiodącym dostawcą usług specjalistycznych dla światowego sektora przemysłu energetycznego i infrastruktury. W szerokiej ofercie  firmy znajdują się rusztowania, pokrycia, izolacje, ochrona przeciwpożarowa, systemy wsporcze i szalunki, ochrona katodowa, usługi mechaniczne i podobne prace. Brand świadczy swoje usługi za pośrednictwem sieci ponad 370 oddziałów na sześciu kontynentach. Skupia się w głównej mierze na sektorach wydobycia i przetwórstwa ropy naftowej i gazu oraz produkcji energii.

Brand obejmuje szereg spółek o bogatej tradycji, które należą do liderów rynku w swoich segmentach biznesowych i regionach. Firma powraca do nazwy Hünnebeck, która to marka stanowi synonim najbardziej innowacyjnych rozwiązań technicznych. W naszej ofercie znajdują się usługi specjalistyczne dla budownictwa, w tym nowoczesne szalunki i rusztowania oraz systemy wsporcze.

Aby przejść do galerii proszę kliknąć na zdjęcie. Zdjęcia znajdujące się w galerii mają większą rozdzielczość.Zapraszamy do kontaktu!

Wybierz jakiś kraj

Channel Islands
Eesti
Føroyar (Færøerne)
Ísland
Latvija
Slovensko