2017

Brand Energy & Infrastructure oraz grupa Safway łączą się. Nowa nazwa połączonych firm to Brand Industrial Services, Inc. ("Brand"). Dzięki prawie miliardowi przychodów rocznie, około 32.000 pracowników na całym świecie i ponad 350 lokalizacjom w 30 krajach, Brand jest wiodącym dostawcą specjalistycznych usług na globalnych rynkach przemysłowych, handlowych i infrastrukturalnych.

2014

Hünnebeck powraca do swojego historycznego brandu.

2013

We wrześniu 2013 r. Harsco Corporation ogłosiła sprzedaż swojej działalności związanej z infrastrukturą, której Hünnebeck był częścią, w joint venture z prywatną firmą inwestycyjną Clayton, Dubilier & Rice. Jednocześnie firma CD&R zakupiła firmę Brand Energy and Infrastructure Services Inc i połączyła obie firmy, tworząc w ten sposób wiodącego dostawcę wyspecjalizowanych usług budowlanych i przemysłowych w światowych sektorach energetycznych i infrastrukturalnych.

2005

W listopadzie 2005 Harsco przejmuje Hünnebeck Group GmbH, należącego do trójki największych w Europie dostawców rozwiązań szalunkowych i systemów rusztowań. Dzięki filiom w 12 krajach w całej Europie i na Bliskim Wschodzie sieć działalności Harsco poszerzyła się o Niemcy, Austrię, Węgry, Włochy, Norwegię i Szwecję.

1985

Hünnebeck wprowadza na rynek MANTO - pierwszy wielkowymiarowy szalunek ścienny.

1983

Hünnebeck rozpoczyna produkcję modułowego szalunku stropowego TOPEC, który przyspiesza szalowanie stropów, zwiększając w ten sposób efektywność pracy na placu budowy.

1959

Hünnebeck wprowadza na rynek pierwsze rusztowanie ramowe.

1929

Dr Emil Mauritz Hünnebeck zakłada firmę Rautennetz GmbH w niemieckim Essen. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją „sieci romboidalnej” opracowanej przez swojego założyciela. W 1961 roku firma zmienia nazwę na Hünnebeck GmbH.


Zapraszamy do kontaktu!

Wybierz jakiś kraj

Channel Islands
Eesti
Føroyar (Færøerne)
Ísland
Latvija
Slovensko