Partnerzy w łańcuchu dostaw | O krok do przodu

W Hünnebeck mamy świadomość tego, że zdolność efektywnego wspierania naszych Klientów na placu budowy zależy od posiadania wydajnej i dobrej jakościowo sieci dostawców.

W konkurencyjnych sektorach budowlanych i przemysłowych, w których działamy, ważne jest posiadanie silnych, rzetelnych, innowacyjnych i konkurencyjnych dostawców, dzięki którym będziemy o krok przed konkurencją.

Innowacja i ciągły rozwój są najważniejsze

Jesteśmy dumni ze współpracy z wieloma firmami oferującymi różnorodne produkty i usługi. W ramach procesu zaopatrzenia dokładamy wszelkich starań aby utrzymać przejrzysty i uczciwy system zatwierdzania dostawców. Informacje te opublikowane są w naszym kodeksie postępowania. Zachęcamy dostawców, aby stosowali się do jego postanowień.

Szanse na nieustanny rozwój, związane z siecią dostaw oraz innowacyjne rozwiązania są bardzo ważne dla naszej działalności. Współpracując z dostawcami, możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i nieustannie rozwijać się jako firma.

Masz coś do zaoferowania?

Czy jako dostawca, który stara się być najlepszy w tym co robi, masz nam do zaoferowania coś, czego nie mamy albo o czym jeszcze nie pomyśleliśmy?

Jeżeli tak, skontaktuj się z nami.


Zapraszamy do kontaktu!

Wybierz jakiś kraj

Channel Islands
Eesti
Føroyar (Færøerne)
Ísland
Latvija
Slovensko